Teenused

Kodulehe tegemine

Loome professionaalseid ja kiirelt avanevaid kodulehti/veebilehti. Selleks, et leiaksid enda eelarvele sobiva, oleme loonud vastavalt sisu rohkusele 3 paketti.

E-poe tegemine

Loome e-poe vastavalt sinu vajadusele, olgu sooviks pood facebookist oma domeenile kolida või luua automatiseeritud e-pood, mis suhtleb raamatupidamis- ja laoprogrammiga.

Sotsiaalmeedia turundus

Aitame sul koostada turundusplaani sotsiaalmeedias kohaloleku ja müükide suurendamiseks või võtame kogu sotsiaalmeedia haldamise enda peale.

Copywriting

Loome sinu kodulehele sisu, kirjutame sulle blogipostitusi, toimetame olemasolevaid tekste, loome uudiskirju ning vajadusel
tõlgime tekste eesti-inglise ja inglise-eesti suunal.

Disain

Kui soovid uut kodulehte või e-poodi luua aga disain puudub, siis saame siin abiks olla. Samuti tegeleme logode, reklaam-bännerite, tootepakendite jne disainimisega.

Ei leidnud vajalikku?

Kirjuta meile ja küsi julgelt! Kui me ei saa ise aidata, siis leiame mõne oma koostööpartneri, kelle kaudu soodsamalt professionaalse teenuse saad!

Miks peaksid meid valima?

01

Garanteerime soodsaima hinna

Meie hinnad on vaieldamatult turu parimad, kuid kui peaksid mujalt leidma veelgi soodsama lahenduse, siis oleme valmis ka sellest soodsama pakkumise tegema!

02

Suurepärane kvaliteet

Jah, soodne ja kvaliteetne saavad käia käsikäes.
Seda võimaldab meie väiksus, sest pühendume kordades rohkem perfektse tulemuse loomisele, kui ükski suur agentuur seda viitsiks.

03

Tasuta support

Pärast veebilehe valmimist ei kao me kuhugi, vaid oleme sulle piiramatu aja jooksul abiks. Vastame e-mailile paari tunni jooksul ja kiiremates küsimustes oleme 12h päevas telefonitsi kättesaadavad.

04

Veebilehe kiirus

Viimistleme kõikide meie loodud veebilehede ja e-poodide laadimisaega seni, kuni see on minimaalne. Veebilehtede laadimiskiirust kontrollime Pingdom Tools, GT Metrix ja Google Pagespeed tööriistadega.

05

Mobiilne ja töölaua versioon

Kõik meie loodud veebilehed ja e-poed on optimeeritud töötama mobiilis, tahvlis ja arvutis. Enamik külastajad liiguvad sinu lehele või e-poodi mobiili kaudu ning seetõttu on mõlema versiooni olemasolu hädavajalik.

06

SEO ettevalmistus

Kui tellid e-poe või veebilehe meie käest, siis aitame sind SEO tegemisel, et saaksid võimaluse otsingumootorites paremini välja tulla. Kui tahad aga kiiremaid tulemusi, siis suuname mõne oma koostööpartneri sulle professionaalset SEO teenust osutama.

Igaühele taskukohane

Oleme tulnud turule selleks, et veebiarenduse hindu normaalsusse tagasi tuua. Võitjaks selles olukorras oled sina, sest tänu meie "hinnasolkimisele" peavad ka konkurendid oma hinnad normaalsele tasemele tooma.

Salesdom logo | Salesdom Veebiagentuur | Salesdom OÜ | Veebiagentuur | Veebi agentuur |

Kliendid ja koostööpartnerid

Siit leiad meie kliendid ja koostööpartnerid.

Veinisõber
Wine Consult OÜ

Bränditoodete Outlet OÜ


Exopet OÜ


A&EE Kaubad OÜ

Veebimajutus.ee
ELKDATA OÜ)

Facebook Inc

Stack Exchange

Snapchat Inc

Klientide tagasiside

Kõik meie kliendid on 100% rahulolevad, sest me ei lõpeta kunagi tööd enne, kui täiuslikkus on saavutatud!

Tahad kodulehte või e-poodi?