MÜÜK KAUBANDUSKESKUSTES

F2F

Müük kaubanduskeskustes

Vajad kedagi, kellele usaldada müük kaubanduskeskustes, messidel, laatadel või kes sind sellistel F2F üritustel esindaks?

Olenemata sellest, kas tahad lihtsalt toodet/teenust tutvustada või müüa, vajad selleks professionaalset F2F (face to face) müügiinimest.
Müük kaubanduskeskustes vajab muutmist. Niisama ilusast naeratusest tänapäeval enam ei piisa. Inimestele müüakse iga päev ning enamik külastajatest (olgu see siis kaubanduskeskustes, messidel või laatadel) üritavad kaarega mööda käia neist „müügihaidest“, kes neid mitme kilomeetri kaugelt haistavad ja suure naeratusega nende poole sööstavad.

Oled tüdinenud müügiesindajatest, kes vaid esindavad, aga ei müü?
müük kaubanduskeskustes, müük laatadel, f2f, F2F, face to face, face to face müük, müügiesindaja kaubanduskeskustes, müük messidel, messidel müük, müük kaubanduskeskuses

Usun, et võid tunnistada, et ka sina oled mõnikord, telefoni otsas, teeselnud, et said äsja põneva e-maili, mida kohe lugeda, või äärmiselt tähtsa telefonikõne, lihtsalt selleks, et vältida vastamist küsimusele: „Kes Teile kodust internetiteenust pakub?“ või „Mis pangas Teie pension hetkel on?“
Kui sinu arvates müük kaubanduskeskustes peakski selline olema, siis palun ära meid vali. Küll aga, kui soovid, et su kliendid mõtleksid sinu müügilähenemisest, kui millestki uuest ja üllatavast, siis oled jõudnud täpselt õigesse kohta!

Müük kaubanduskeskustes justkui on müük…. 

Müük kaubanduskeskustes, müük messidel, müük laatadel ehk F2F justkui on müük, aga samas ka ei ole. (Külma) Müügi puhul minnakse tavaliselt ise otse kliendi juurde. F2F ehk kaubanduskeskustes müügi puhul tulevad kliendid ise sinu juurde (nad tulevad küll kaubanduskeskusesse, messile või laadale, aga sina neid kodust otsima ei pea).

Siin võib paralleele tõmmata kassiiri ametiga, kes lihtsalt kliente teenindab – inimesed tulevad ise kassiiri juurde ja teavad juba, mis nad tahavad. Sest see mida nad tahavad, panevad nad letile ja ostavad ära. Kui nad midagi ei taha, siis lähevad tühjade kätega minema. Sama on ka F2F müügiga, sest siin tehakse palju “kassiiri tööd” (naeratatakse ja tervitatakse kõiki) aga loodetakse müüki teha vaid neile külastajatele, kes juba tahavad osta. Kuid müük kaubanduskeskustes peaks olema suunatud kõigile, et garanteerida parim tulemus.  

Jah, muidugi ei saa liialt tugevalt inimestele läheneda, sest F2F müügis on väga oluline, et kliendid sinu juurde tulla tahaksid. Nagu varasemalt mainitud, on enamik klientidest juba ära ehmatatud kas väga karmide või tüütute müügiinimeste poolt ja seetõttu ilus näolapp + naeratus seal juures enam tööd ära ei tee. Vaja on midagi enamat. 

F2F müügiesindaja
face to face

Selleks, et kliendid ise reaalselt sinu juurde tulla tahaksid, pead millegagi erinema. Seetõttu on lihtsaim viis tekitada neis huvi, neid segadusse ajada või anda neile midagi sellist, mida keegi teine ei ole siiani andnud. Saame lubada, et suudame sind ja sinu kliente oma mõtete ja lähenemisega F2F müügile väga positiivselt üllatada.

Helista või kirjuta meile, et saaksime üle vaadata, kuidas sind, sinu ettevõtet ja teenust / toodet kõige paremini esindada.

Võta meiega ühendust!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.