Müügiteenused
valisid, et
meie müüme

Tundub, et oled siia  lehele jõudnud, et võtaksime müügikoorma sinu õlgadelt ära, et saaksid tegeleda endale meeldivamate tegevustega. Aga esmalt, et saaksime sulle kasulikud olla, vali palun müügiteenus, mis sulle ja sinu ettevõttele kõige paremini sobib. 

Telemarketing
Olenemata sellest, kas vajad külmade müügikõnede tegemist, upselli või kliendibaasi haldust, oleme valmis osutama sulle tõestatult Baltikumi parimat telemarketingi / telemüügi teenust. Helista või kirjuta meile, et saaksid ka ise selles veenduda.
Müük kaubandus- keskustes
Inimesed lähevad kaubanduskeskusesse, et midagi osta, sealjuures soovimata, et keegi neile midagi müüa üritaks. Vali meid ennast esindama ja näitame, kuidas lõpetada standardne müük ja kliendid ostma panna nii, et nad seda naudivad.
Leidsid endale sobiva müügiteenuse?
kirjuta või helista meile!
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.