MÜÜGITREENING / MÜÜGIKOOLITUS
valisid, et
müüd ise

Kujuta ette, et sa oled õun ja asetsed puu ladvas. Kui sa arvad, et oled küpseks saanud ja ilusti punane,  siis mis edasi? Puu otsast alla kukkumine ja mädanemine.

Sama lugu on enesearendamisega – kui oled ennast näiteks lõunamaa päikese käes mõnusalt pruuniks päevitanud ja jääd lihtsalt “istuma”, arvates, et oled jõudnud tippu, jättes kõrvale päikesekreemi ja need tegevused, mis sind sinna aitasid, siis on rohkem kui tõenäoline, et hakkad ka vaikselt aga järjekindlalt “ära kõrbema”. Ilma progressita on regress.

Õnneks oled inimene, kes ei jää niisama istuma, sest oled leidnud oma tee siia – ennast edasi arendama.
Selleks olemegi paremal välja toonud erinevad teenused, millega saame aidata sul järgmisele tasemele jõuda. Palun vali endale välja teenus, millega saame sulle ja / või sinu meeskonnale kasulikud olla.
Leidsid endale meelepärase teenuse?
Kirjuta või helista!
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.